+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml

2 270 

Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml od renomovaného výrobce Yves Saint Laurent za skvělou cenu 2270 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Yves Saint Laurent. Značka Yves Saint Laurent dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 3614272050341 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml od známého výrobce Yves Saint Laurent. Y Eau de Parfum předtsavuje muže, který dosáhl svých cílů, ale jde stále vstříc novému zítřku. Je to muž, který se nebojí čelit výzvám, které před ním leží a nic nebere na lehkou váhu. Vždy bude věřit, vždy bude posouvat hranice, nikdy se nezastaví.
Vůně se otevírá svěžím, pikantním a explozivním duetem bergamotky a zázvoru. Svěžest tohoto motivu je zesílena a zároveň kontrastuje s ovocným a šťavnatým charakterem zeleného jablka.Šalvěj s jalovcem v kombinaci s mátou slibují výraznou mužnost, kterou umocňuje elegantní dvojice esence a absolutu z kakostu vytvářející svěžest a kontrast.Základ vůně je intenzivnější, smyslnější a mužnější díky ambrovým dřevům, které posilují tajuplné hlubiny kadidla a semínka tonky.
Flakon, jímž prochází výrazné metalické písmeno Y, je bytelný, robustní a zároveň elegantní. Nedá se přehlédnout ani zaměnit. Ostré hrany lahvičky Eau de Parfum zvýrazňují intenzivní černé linie, které postupně ustupují čirému sklu. Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml za cenu 2270 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml:

  • Název: Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml
  • Cena: 2270 Kč
  • Výrobce: Yves Saint Laurent
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 3614272050341

Brand

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum parfémová voda 60ml

2 270 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram