+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

24. 8. 2020

Parfémy Versace – dílo italského návrháře

Luxusní a populární parfémy Versace jsou skvělým dárkem pro každou ženu. Jejich výrazná a sexy vůně přináší každé ženě malý kousek Itálie v jedné lahvičce.

Značka Versace

Slavná značka Versace vznikla v italském Miláně v roce 1978. Na vrchol se dostala téměř okamžitě po jejím vzniku a dodnes se na něm úspěšně drží. Jde o jednu z předních luxusních značek, která ale nenabízí jen parfémy, ale i módu, šperky, brýle či dokonce nábytek.

Zakladatelem značky byl významný italský návrhář Gianni Versace. Pro tohoto muže byly typické modely nespoutané, výstřední a se silným erotickým nábojem. Gianni Versace bohužel zahynul tragickou smrtí roku 1997 a na místo ředitele značky dosedla jeho sestra Donatella Versace.

Parfém Versace pro ženy i muže

Versace 2289267 640

Zažij Versace

Podívejte se na naší nabídku parfémů Versace a zažijte symbol přitažlivosti, živočišné smyslnosti, osobního i dekadentního stylu.


Pokud se zaměříme konkrétně na vůně Versace, nejsou to jen dámské parfémy, ale i pánské, kterými si člověk může udělat radost, či potěšit své nejbližší. Tento luxusní parfém je totiž skvělým dárkem, který potěší každého.

Flakóny parfémů zdobí tolik ikonický znak Versace a nechybí ani typická hlava medúzy, která je s touto značkou spojena.

Parfémy Versace nabízejí celou škálu nejrůznějších vůní, které se hodí pro každou příležitost. Za zmínku jistě stojí hned první vůně s názvem Gianni Versace for Women, která je na trhu již od roku 1981 a je stále velice populární.

Další parfém Versace, který by Vás mohl zaujmout, je parfémovaná voda Versace Pour Femme Dylan Blue, která probudí žhavou Italku v každé ženě.

Na závěr zmíníme parfémy z kolekce Versace Jeans, které se pyšní spojením dřevitého základu s dotekem citrusových tónů, vůní květin a muškátovým oříškem.

Vyjmenovat by se tu dala opravdu celá řada skvělých parfémů, ale je již na každém, aby si vybral ten, který je pro něj skutečně tím pravým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram