+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

21. 9. 2020

Parfémy Calvin Klein si zamilujete

Nezaměnitelná vonná kompozice, dokonalý design a revoluce ve světě parfémů. Přesně takto můžeme charakterizovat parfémy Calvin Klein, které jsou stejně jako móda této značky velice populární.

Značka Calvin Klein

Značku Calvin Klein můžeme vystopovat už v roce 1968, tedy v bouřlivých květinových 70. letech. Tato značka byla průlomová v tom, že byla vlastně poměrně jednoduchá a lišila se tak od všech květovaných a příliš barevných vzorů. V podstatě dnes již zcela klasické džíny si tenkrát prorazili cestu až na vrchol světa módy a značka Calvin Klein se tak stala jednou z těch „nej“ na trhu.

Na začátku let devadesátých potom přišel Calvin Klein s nabídkou revolučních parfémů. Ty největší legendy zná veřejnost do dnes.

Calvin Klein 5325443 1280
Fotka od Nurul islam Nafi z Pixabay

Parfém Calvin Klein pro ženy i muže

Calvin Klein se vyznačoval především tím, že nechtěl vůně dělit na pánské a dámské. Kromě unisex oblečení, které pro značku bylo typické, chtěl také unisex parfém. V roce 1995 byl tak veřejnosti představen první unisex parfém známý jako CK One, který si svou oblibu mezi uživateli drží do dnes.

Aby ale byl uspokojen opravdu každý, došlo i na výrobu ryze dámských a pánských parfémů. Mezi nejznámější dámské parfémy patří jednoznačně Calvin Klein Euphoria. Ta se pravidelně řadí mezi TOP 10 nejprodávanějších parfémů po celém světě.

Z pánských parfémů se potom můžeme bavit například o vůni Calvin Klein Eternity, která se těší obdobné oblibě jako již zmíněná vůně Euphoria.

Pro značku Calvin Klein je zcela typické, že každý rok představí světu jednu zcela novou vůni. Její výběr a rozsah je už tedy opravdu široký a vybere si z něj snad úplně každý. Vůně od Calvina Kleina jsou navíc prodávány v elegantních flakónech s nádechem luxusu, takže jsou skvělé i jako dárek pro vaše nejbližší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram