+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Ostatní

Ostatní OMX probiotika 30 kapslí

850 

Ostatní OMX probiotika 30 kapslí od renomovaného výrobce Ostatní za skvělou cenu 850 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Ostatní. Značka Ostatní dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 4779033720242 Kategorie: ,

Popis

Kvalitní Ostatní OMX probiotika 30 kapslí od známého výrobce Ostatní. OMX probiotika jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií).

Popis

OMX probiotika vznikajítříletou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. Výsledkem je velice účinné a kvalitní probiotikum, které může být skladováno při pokojových teplotách bez jakékoli ztráty účinnosti. V jedné kapsli probiotik OMX jsou obsaženy probiotika, prebiotika a řada dalších prospěšných složek jako např. oligosacharidy, polyfenoly, vláknina a enzymy.
OMX probiotikajsou vyrobeny dlouhým fermentačním procesem, který využívá 12 druhů bakterií mléčného kvašení. Jsou zde obsaženy jak probiotické bakterie tak prebiotika podporující jejich přežití v zažívacím traktu. Dr. Ohhira vyvinul svůj vlastní patentovaný bakteriální kmen TH 10, který je zhruba 6x silnější než jakýkoli doposud známý kmen prospěšných bakterií. Navíc se jedná se o živé bakterie (žádné z bakterií nejsou lyofilizované).

Probiotika OMX jsou dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky (ale ani soja). Těmto metabolickým produktům mikroorganismů (jako např. mléčných bakterií) se říká biogenní látky.
OMX probiotika obsahují mnoho ingrediencí rostlinného původu (ovoce a bobulové plody – švestky, kustovnice čínská, plody fíkovníku, borůvky, voskovník červený, yuzu, řasy hijiky, wakame, kelp, houby – maitake, shiitake, agaricus). Tyto rostlinné složky obsahují vlákninu a oligosacharidy. V průběhu fermentace se ve směsi vytváří aminokyseliny, vitamíny, minerály, polyfenoly a stopové prvky.
Živé bakteriální kultury:
– 1×109 CFU Biidobacterium breve,
– 1×109 CFU Bifidobacterium infantis,
– 1×1010 CFU Bifidobacterium longum,
– 1×109 CFU Enterococcus faecalis TH10,
– 1×1011 CFU Lactobacillus acidophilus,
– 1×109 CFU Lactobacillus brevis,
– 1×109 CFU Lactobacillus bulgaricus,
– 1×109 CFU Lactobacillus casei,
– 1×109 CFU Lactobacillus fermentum,
– 1×109 CFU Lactobacillus helveticus,
– 1×109 CFU Lactobacillus plantarum,
– 1×1011 CFU Steptococcus thermoph.

Složení v 1 kapsli
48 mg Slivoň švestka (Prunus domestica, plod)
16 mg Pelyněk japonský (Artemisia princeps)
6 mg Kustovnice čínská (Goji, Lycium chinensis, plod)
3 mg Hořčice zelená (Komatsuna, Brassica rapa var. Perviridis)
3 mg Fíkovník smokvoň (Ficus carica L.)
2 mg Brusnice borůvka (plod)
2 mg Voskovník (Myrica ruba)
2 mg Yuzu (Citrus junos SIEB, ex. Tanaka)
2 mg Žampion brazilský (Agaricus blazei)
2 mg Maitake (Grifolia frondosa)
2 mg Hiziki (Hizikia fusiforme)
2 mg Wakame (Undaria pinnatifida)
2 mg Konbu (Laminaria japonica)

Přídatné látky

melasa/oligosacharidy, světlice barvířská (Carthamus tinctorius L.), japonské mušle (Patinopecten yessoensis), rostlinný emulgátor, včelí vosk, karamel, lecitin, želatina, glycerin

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně, zapijte vodou.

Balení

30 kapslí – dávka na 15-30 dní

Upozornění

Doplněk stravy. Neobsahuje umělé přísady, chemikálie, konzervační látky, barviva, dochucovadla, chemická hnojiva, pesticidy a herbicidy. Neobsahuje GMO. Hypoalergenní (bez lepku a mléka). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Obsahuje cukry. Země původu Japonsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další probiotika a prebiotika.
Další informace o produktu OMX probiotika naleznete v článku Japonská přírodní OMX probiotika. Ostatní OMX probiotika 30 kapslí za cenu 850 Kč vás nezklame.

Ostatní OMX probiotika 30 kapslí:

  • Název: Ostatní OMX probiotika 30 kapslí
  • Cena: 850 Kč
  • Výrobce: Ostatní
  • Kategorie: Kosmetika a zdraví | Zdraví
  • Katalogové číslo: 90333

Brand

Ostatní

Ostatní OMX probiotika 30 kapslí

850 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram