+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Moschino

Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml

1 649 

Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml od renomovaného výrobce Moschino za skvělou cenu 1649 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Moschino. Značka Moschino dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 8011003838394 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml od známého výrobce Moschino. Ikonická Olive Oilová se objevuje znovu na scéně a kráčí k novým milníkům své slavné kariéry. Je hlavní hvězdou jiskřivé a radost navozující esence ukryté v nezaměnitelném flakónu Cheap & Chic. Ten je nově „oblečený” do exkluzivního a stylového modelu Moschino navrženého uměleckým šéfem módního domu – slavným Jeremy Scottem.
So real cheap & chic moschino – parfém tak ironický a legrační, jak to dokáže jen moschino.
FLAKÓN A KRABIČKAFlakon věrně odkazuje k historické siluetě Olive Oilové z předchozích vůní Cheap & Chic, které po celém světě prosluly díky svému modernímu a inovativnímu designu. Nezaměnitelná silueta flakónu charakterizující s neodmyslitelnou nadsázkou svůj obsah dokonale vystihuje Olive Oilovou– věrnou partnerku Pepka Námořníka. Tentokrát je oděna do průhledných barevných šatů ozdobených typickými symbolistními kresbami Jeremyho Scotta.Krabičku, která je rovněž pojata ve stylu symbolismu, obepíná zlatý pásek s logem vůně dodávající jí dotek elegance a rafinovanosti. Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml za cenu 1649 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml:

  • Název: Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml
  • Cena: 1649 Kč
  • Výrobce: Moschino
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 8011003838394

Brand

Moschino

Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 50ml

1 649 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram