+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:MiraTes

MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks

399 

MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks od renomovaného výrobce MiraTes za skvělou cenu 399 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii MiraTes. Značka MiraTes dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 8717677580064 Kategorie: , , ,

Popis

Kvalitní MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks od známého výrobce MiraTes. Test na zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. Je určen pouze pro diagnostiku in vitro. Tato technika zjištění krevní skupiny je již používána po celém světě.

Popis

Systém ABO rozděluje krev do čtyř možných typů A, B, AB a O. Osoba s krevní skupinou A má na povrchu erytrocytů protein zvaný antigen A, osoba s krevní skupinou B má protein zvaný antigen B, osoba s krevní skupinou AB má antigen A i B a osoba s krevní skupinou O nemá antigen A ani B
Krevní plazma může obsahovat jednu, obě nebo žádnou z protilátek Anti-A a Anti-B.
Jednotlivci mají v podstatě pouze protilátky na ostatní krevní skupiny než na svoji. Jako příklad krev skupiny A nebude nikdy obsahovat Anti-A.
Krevní skupina je určena geneticky. Antigeny jsou přítomny při narození, zatímco protilátky se vyvíjí v průběhu prvního roku života. Landsteinerovo zjištění vyvolalo rozsáhlá zkoumání a byl objeven velký počet dalších systémů krevních typů, mezi nimiž je nejdůležitější systém Rh popsaný v roce 1940.
Systém krevních skupin Rh je mnohem komplikovanější než systém ABO. Nejdůležitější je antigen D a odpovídající protilátka Anti-D. Antigen D je také připojen k povrchu entrocytů a osoba, u které se tento antigen vyskytuje, se nazývá D-pozitivní nebo Rh-pozitivní.
V plazmě osoby Rh-pozitivní nikdy nenajdete Anti-D.
Krev bez antigenu D na červených krvinkách se nazývá D-negativní nebo Rh-negativní a v krevní plazmě obvykle nemá obsažen Anti-D. Avšak v případě, že jsou do krve D negativní osoby přivedeny D pozitivní erytrocyty, vytvoří se Anti-D.

Jak používat

Pomocí sterilní lancety získáte vzorek vaší kve. Ten je umístěn do 4 koleček na testovací kartě a smíchán s kapkou vody. Po několika minutách můžete určit vaši krevní skupinu.
V prvních třech kruhových políčkách na kartě najdete Anti-A, Anti-B a Anti-D. Tyto protilátky spojí červené krvinky dohromady s antigeny do shluků zvaných aglutináty. Aglutinát je viditelný pouhým okem. Tedy krev skupiny A – obsahuje antigen A – bude aglutinovat v políčku Anti-A, krev skupiny B bude aglutinovat v políčku Anti-B, krev skupiny AB bude aglutinovat v políčcích  Anti-A a Anti-B, zatímco krev skupiny O neaglutinuje ani v políčku Anti-A ani v políčku Anti-B.
Rh opzitivní krev bude aglutinovat v políčku Anti-D. Tímto způsobem bude přítomnost nebo nepřítomnost aglutinátu ukazovat krevní typ aplikovaný na kartu. Pro získání správného výsledku je zásadní, aby jste nemíchali obsah políčka do jiného políčka.
Čtvrtý kroužek obsahuje kontrolní činidlo. Normálně se v tomto kroužku nevyskytuje žádný aglutinát. Pokud se však vyskytne, něco se v průběhu testu provedlo špatně a výsledek je neplatný.

Balení

1 hliníkový balíček ID CARD s testovací kartou, 1 pipeta, 4 tyčinky, 2 lancety, 1 leukoplast, 1 fólie, 1 návod

Upozornění

Test je určen k jednorázovému použití. Před použitím si důkladně přečtěte návod k použití. Tento test je k určení jednoho krevního typu. Test je na jedno použití. Není určeno pro hemofiliky. Skladujte při pokojové teplotě (5-37 °C) mimo dosah dětí.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky na krev a krvetvorbu a další diagnostické testy.
Další informace o Testu na zjištění krevní skupiny naleznete v článku Zajímejte se aktivně o svůj zdravotní stav s použitím domácích testů. MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks za cenu 399 Kč vás nezklame.

MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks:

  • Název: MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: MiraTes
  • Kategorie: Kosmetika a zdraví | Zdraví | Zdravotní potřeby | Diagnostické testy
  • Katalogové číslo: 88205

Brand

MiraTes

MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks

399 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram