+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml

1 819 

Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml od renomovaného výrobce Marina De Bourbon za skvělou cenu 1819 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Marina De Bourbon. Značka Marina De Bourbon dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 3494800018025 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml od známého výrobce Marina De Bourbon. Jemnost, smyslnost a něžná symbolika – se svou novou kreací SYMBOL Vás Princezna Marina zve přímo do svého romantického vesmíru, v němž se oblé tvary zdobného Art Nuveau mísí s vůní kvetoucích bílých květů.
Jejich vonná stopa se vine a vede nás hluboko, přímo do srdce romantické, zasněné a spontánní ženy. Hra světel zdobí křišťálový a sošný flakon, jehož design se inspiroval obložením zdí v zámku Versailles a vzory výšivek z 18 století a který dokonale podtrhuje ambrovou barvu tekutiny uvnitř. Vavřínovými listy ozdobené boky flakonu zdůrazňují přirozenost vůně. Zlatý uzávěr ve tvaru královské koruny oslavuje neobvyklou urozenost parfému uvnitř flakonu. Květinový bouquet v začátku vůně nabízí svěží, jarní akord. Záblesk květinových tónů odhalí úchvatné srdce tuberózy a bílého jasmínu sambac. V základu se pak bílé květy rozplynou v magnetické a smyslné vlně světlých dřev.
Elegance krabičky podtrhuje půvab a jemnost flakonu.Zlaté ornamenty jsou ozdobou balení a zároveň ukrývají naši vzácnou, úchvatnou a jedinečnou květinovou esenci. Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml za cenu 1819 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml:

  • Název: Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml
  • Cena: 1819 Kč
  • Výrobce: Marina De Bourbon
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 3494800018025

Brand

Marina De Bourbon

Marina De Bourbon Symbol Eau De Parfum parfémová voda 50ml

1 819 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram