+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

31. 8. 2020

Lancome – parfém světových celebrit

Značka Lancome vznikla v roce 1935 a jejím cílem bylo spojit vědu a krásu v jedno, a tím rozšířit francouzskou eleganci okolo celého světa. Je součástí L’Oreal s dalšími předními světový značkami, jako například Giorgio Armani nebo Ralph Lauren. Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký parfém používají nejznámější celebrity?

V Lancome si vybrali si za své ikony známé charismatické ženy jako je např. Julie Roberts, Kate Winslet, Penélope Cruz, Isabella Rossellini, s cílem nastavit zrcadlo: ztělesněnou zářivou a sebevědomou krásu, která se může týkat každé ženy. A nejen to – světoznámá jména jsou také zárukou kvality.

Dejte najevo svou ženskost. Zanechte za sebou nezapomenutelnou vzpomínku. Každý dámský parfém má svou moc. Chcete, aby z vás vyzařovala svoboda a štěstí? Na to je vhodná kombinace černého rybízu, hrušky, jasmínu a kosatce. Chcete inspirovat sebe i okolí? Ideální je bergamot, růže a cedr.

Růže, malina a černý rybíz naopak působí velice smyslně, až dráždivěJedinečnost projevíte černým rybízem, hruškou, bergamotem a růžovým pepřem. To jsou jen některé příklady, celkem totiž mají v databázi Lancome uloženo 141 unikátních parfémů, takže si velice snadno vyberete svojí vlastní osobitou vůni.

428511 La Vie Est Belle Edp L
Lancome Vie Est Belle Edp

Nejenom pro ženy

Lancome parfémy nejsou určeny jen pro dámy, produkují i ohromující pánské parfémy. Sebevědomý a cílevědomý muž si lehce vybere svou svéráznou vůni. Co například kombinace kardamomu, bergamotu, mandarinky a levandule? Takovýto pánský parfém opravdu podtrhne přirozenou mužnost a upoutá pozornost.

Parfémy Lancome jsou věhlasné, originální a probouzejí lidi k činu. Zaručená kvalita a osobitý styl plný elánu – to jsou vlastnosti, pro které si Lancome získalo takové množství věrných zákazníků. Až vaše čichové buňky okusí některý z těchto věhlasných parfémů, snadno se stane, že se zamilujete i vy.

Nejprodávanější parfémy od Lancome

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram