+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

7. 9. 2020

Kontinentální kvalita – parfémy Hugo Boss

Luxusní a kvalitní, přesně takové jsou parfémy značky Hugo Boss, kterou jistě všichni znáte, a to nejen díky parfémům, ale také díky kvalitní módě a doplňkům.

Už z názvu je patrné, že značka Hugo Boss je zaměřena především na pány. Vznikla v 90. letech minulého století nedaleko německého Stuttgartu. Téměř okamžitě se zařadila mezi TOP módní značky a tuto pozici si s přehledem drží až do dnes.

Typické pro značku Hugo Boss je především vysoká kvalita látek a používaných materiálů. Další z důvodů, proč je tato značka, tak vyhledávána, je její německy smysl pro detail.

Jak šel čas, přestala být tato značka striktně mužskou záležitostí, ale zaměřila se i na ženy. Dnes tedy můžete sehnat dámské i panské hodinky Hugo Boss, oděvy pro dámy i pro pány, ale také dámské i pánské parfémy této značky.

Plqml Felipe Pelaquim Ywe0ilojsi8 Unsplash
Foto:@plqml // felipe pelaquim na Unsplash

Parfémy Hugo Boss pro radost

Parfém Hugo Boss může například skvělým dárkem pro vaše blízké. A to v podstatě k jakékoliv příležitosti.

Parfémy této značky obsahují ty nejkvalitnější ingredience, na jejich výběr je kladen velký důraz.

Jelikož byl Hugo Boss dříve určen spíše mužů, první zmíněný bude pánský parfém. Mezi nejoblíbenější se v tomto případě řadí parfém Hugo Boss No. 6, který je typický svou kořeněnou citrusovou vůní.

Mezi dámské parfémy, které jsou od značky Hugo Boss mezi těmi TOP, se řadí například oblíbená vůně Hugo Boss Boss Femme, která zaujme svou kombinací květinového a ovocného aroma.

Parfémy Hugo Boss ale nabízí skutečné široké spektrum vůní a kombinací, takže si zde vybere opravdu každý. Než bychom je vyjmenovali všechny, zabralo by to hodně času, ale na závěr ještě zmíníme parfém BOSS Bottled Infinite, který je skvělý díky své jedinečnosti. Ta je dána intenzivně dřevitou vůni ve spojení s šalvějí, skořicí a šťavnatými jablky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram