+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Hugo Boss

Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml

2 450 

Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml od renomovaného výrobce Hugo Boss za skvělou cenu 2450 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Hugo Boss. Značka Hugo Boss dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 8005610298894 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml od známého výrobce Hugo Boss. Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka BOSS THE SCENT FOR HER od BOSS Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem pánské verze. Jejich společným cílem je probouzet skrytou podmanivou sílu a vytvořit kolem vás auru přitahující pozornost opačného pohlaví.
Vlastní kompozice propojuje ženskou eleganci, hřejivou svůdnost a sílu. Kombinace rafinovaných ingrediencí BOSS THE SCENT FOR HER je dokonalým zrcadlem svádění – od první jiskry zájmu, přes přitažlivost až k naprosté závislosti.
“Žena v mužském oblečení, či jeho variantách – je v tom cosi neuvěřitelně mocného a zároveň přitažlivě svůdného. Jakoby to ještě násobilo její smyslnost,” vysvětluje Jason Wu. “A to byla naše představa, když jsme připravovali novou vůni – přáli jsme si, aby v sobě měla kombinaci síly a ženské jemnosti. Výsledkem je hra na svádění, kde jsou si oba rovni – muž i žena, každý má každý co nabídnout.” Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml za cenu 2450 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml:

  • Název: Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml
  • Cena: 2450 Kč
  • Výrobce: Hugo Boss
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 8005610298894

Brand

Hugo Boss

Luxusní a kvalitní, přesně takové jsou parfémy značky Hugo Boss, kterou jistě všichni znáte, a to nejen díky parfémům, ale také díky kvalitní módě a doplňkům. Už z názvu je patrné, že značka Hugo Boss je zaměřena především na pány. Vznikla v 90. letech minulého století nedaleko německého Stuttgartu. Téměř okamžitě se zařadila mezi TOP módní značky a tuto pozici si s přehledem drží až do dnes.

Hugo Boss BOSS THE SCENT FOR HER parfémová voda 50ml

2 450 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram