+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Dior

Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse

1 120 

Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse od renomovaného výrobce Dior za skvělou cenu 1120 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Dior. Značka Dior dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 3348901408813 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse od známého výrobce Dior. Rouge Dior Ultra Rouge je první neuvěřitelně dlouhodržící rtěnkou s komfortem inkoustu na rty*: opravdová revoluce v dějinách rtěnky. Ultra Rouge nabízí lehoučkou, velmi příjemnou formuli s vysoce pigmentovanou barvou. Barvy jsou plné zářivého a polomatného vzhledu** pro neuvěřitelnou smyslnost a hydrataci. * Od Diora. **Instrumentální test, 20 subjektů. Rouge Dior Ultra Rouge přináší vysokou barevnost a výdrž až 12 hodin.* Barvy jsou vysoce pigmentované, Ultra Rouge přináší neuvěřitelně lehký pocit na rtech v kombinaci s komfortním složením. * Instrumentální test, 20 subjektů. Dior přináší průlomový produkt s úžasnou barvou a dlouhotrvajícím komfortem, je výsledkem výzkumu a důkladných vědeckých studií. Rouge Dior Ultra Rouge je první* rtěnkou složenou z polymerů v kombinaci s olejem rostlinného původu pro absolutní hydrataci a komfort po dobu 12 hodin** bez pocitu suchých rtů. * Od Diora. **Instrumentální test, 20 subjektů. Rouge Dior Ultra Rouge je dostupný v 22 odstínech se zářivým a polomatným výsledkem. Ultra Rouge má 4 IT odstíny pro významné prohlášení: 999 Ultra Dior – „Nikdy nemůžete být příliš ženská, tak si to užijte.” Jedinečná červená, ikonická ale odlišná. 770 Ultra Love – „Věřte sama sobě, pokud si nevěříte sama, kdo bude? ” Tato milovaná malinová se snadno nosí a má zároveň silný temperament, spojuje růžové dřevo a béžovou na hranici s korálovou. 851 Ultra Shock – „Je lepší šokovat než být nudná.” Výrazná burgundská má intenzivní odstíny, od vínových k výrazným hnědým pro tmavé šedé a fialové. 777 Ultra Star – „Všichni jsme hvězdy, že?” Hvězda v populárních odstínech na škále světlých tónů. „Ultra Rouge přináší nové kouzlo pro aplikaci rtěnky a pro vyjádření červené,” vysvětluje Peter Philips. „Jelikož formule působí jako tetování rtěnkou a zároveň jako extrémně lehoučký barevný film, umožnila mi vytvořit nové extrémně zářivé barvy. Jako bych byl malíř s novou škálou barev.” 1. Nejprve ohraničte rty pomocí Rouge Dior Ink Liner. 2. Pro dokonale jednotný výsledek aplikujte Rouge Dior Ultra Rouge pomocí Backstage Lip Brush směrem od středu rtů ven. 3. Pro výraznější barevný výsledek aplikujte rtěnku přímo na rty. Pro optimální aplikaci vysuňte rtěnku o 2mm. Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse za cenu 1120 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse:

  • Název: Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse
  • Cena: 1120 Kč
  • Výrobce: Dior
  • Kategorie: Líčení | Rty | Rtěnky
  • EAN: 3348901408813

Brand

Dior

Dior Rouge Dior Ultra Rouge 870 Ultra Pulse

1 120 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram