+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Dior

Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo

1 120 

Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo od renomovaného výrobce Dior za skvělou cenu 1120 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Dior. Značka Dior dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 3348901340595 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo od známého výrobce Dior. Vyzkoušejte Dior Addict Lacquer Stick, novou generaci laků na rty v tyčince od Diora, snadno se nosí i aplikuje. Tyčinka s efektem „lip fondantu” uvolňuje barvu a lesk laku a přináší navíc komfort balzámu, který vydrží 6 hodin* a má jedinečnou texturu. „V této nové generaci laků na rty jsem si přál přinést komfort hydratujícího balzámu bez kompromisů pro barevnou intenzitu a lesk. Veškerá tato krása se nachází v jediné tyčince – v Dior Addict Lacquer Stick.” Peter Philips, kreativní a image ředitel pro Dior make-up Jedinečné barevné vyjádření této nové generace laku na rty inspirovalo Petera Philipse k vytvoření 4 barevných trendů: Pastel, Neon, Classic a Wild, jejichž inspirací jsou symbolická místa v Los Angeles a světlem zalité západní pobřeží. Paleta 18 barev nabízí překvapující intenzitu, od velmi odvážných k nadčasovým odstínům, včetně 4 hlavních odstínů: 877 Turn me Dior, 684 Diabolo, 924 Sauvage, 550 Tease. • Extrémní lesk je zajištěn díky unikátní kombinaci 5 vysoce lehkých a vyživujících olejů, včelí vosk zaručuje dlouhou výdrž. • Intenzivní barvy dosáhnete jediným pohybem díky křišťálovému základu, jenž je o 44 % transparentnější než běžný základ rtěnky**. Je schopný odhalit intenzivní barvu ještě více než kdykoliv předtím a dodává více možností pro nový originální barevný vzhled. • Pocit jemného klouzání po rtech je zajištěn novým pomalejším a jemnějším postupem výroby rtěnky, jež si ponechává svůdné, téměř tající jádro. * Dior. In vitro test fyzikálních měřění. ** Instrumentální (nebo klinický) test, 20 žen. Peter Philips, kreativní a image ředitel pro Dior make-up, vytvořil nový postup pro jedinečný lesk a barvu, přičemž nabízí velké množství efektů. První krok: vyberte si svou skupinu barev ze 4 trendů této sezóny: Pastel, Neon, Classic nebo Wild. Druhý krok: zvolte si svůj efekt lesku z 18 odstínů Dior Addict Lacquer Stick, jejichž svůdné textury tají při kontaktu se rty. Vyberte si lesklý a třpytivý efekt Dior Addict Lipstick v pastelovém béžovém odstínu Minimal, Beverly Pink je třpytivou růžovou ve stylu Neon; Hype je načervenalou mandarinkovou v souladu s řadou Classic; nebo Excessive – jednoduchá bordó ze skupiny Wild. Nebo zvolte přirozenost s Dior Addict Lip Glow, balzámem podporujícím přirozenou barvu rtů. Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo za cenu 1120 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo:

  • Název: Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo
  • Cena: 1120 Kč
  • Výrobce: Dior
  • Kategorie: Líčení | Rty | Lesky
  • EAN: 3348901340595

Brand

Dior

Dior Dior Addict Lacquer Stick 684 Diabolo

1 120 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram