+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Dior

Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml

2 360 

Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml od renomovaného výrobce Dior za skvělou cenu 2360 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Dior. Značka Dior dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Popis

Kvalitní Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml od známého výrobce Dior. Komplexní péče v boji proti stárnutí pleti, která pomáhá zklidňovat, zlepšovat a revitalizovat okolí očí.
Nejlepší oční krém v boji proti stárnutí pleti, který Dior vytvořil na základě výzkumu kmenových buněk a jeho květinové expertizy, výsledkem je odolnější pleť, která v jakémkoli věku vyzařuje zdravý a mladistvý vzhled. Mladistvý a zdravý vzhled naší pleti jen určen jen ze 0,2% našimi kmenovými buňkami, vědci z Dioru prokázali, že v průběhu času tyto vzácné buňky ztrácí až polovinu svého energetického potenciálu*. Dior Science proto dekódoval přirozenou revitalizační sílu 4 výjimečných květů a vytvořila patentovanou** Biocelulární technologii ™. Tato technologie zachycuje životní sílu 4 výjimečných květů (Longazo ze zahrad Dioru, Pivoňka, Bílá lilie a Jasmín), tato kombinace obnovuje energetickou sílu* vzácných kmenových buněk. Obnovuje plnou moc kmenových buněk pokožky a reaktivuje 6 základních funkcí*** pokožky. Tento oční krém vzdoruje věku, výsledkem je okamžitě revitalizovaná, intenzivně vyhlazená a zpevněná oblast očí, úbytek známek stresu, únavy a vrásek. Složení je také obohaceno o fytosteroly, které eliminují výskyt tmavých kruhů v okolí očí. Použitá textura „druhé pokožky” je dokonale přizpůsobena pro citlivou a jemnou oblast očí.
Nanášejte každé ráno a večer na oční okolí. Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml za cenu 2360 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml:

  • Název: Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml
  • Cena: 2360 Kč
  • Výrobce: Dior
  • Kategorie: Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Pleťová kosmetika | Přípravky pro péči o oční okolí
  • EAN: 3348901477628

Brand

Dior

Dior CAPTURE TOTALE C.E.L.L. ENERGY FIRMING & WRINKLE-CORRECTIVE EYE CREME Oční krém 15 ml

2 360 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram