+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Dior

Dior 5 Couleurs 797 Feel

1 770 

Dior 5 Couleurs 797 Feel od renomovaného výrobce Dior za skvělou cenu 1770 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Dior. Značka Dior dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 3348901335058 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Dior 5 Couleurs 797 Feel od známého výrobce Dior. Paletka očních stínů 5 Couleurs, Dior ikona s jedinečným know-how o barvách a vizuálních efektech, byla inovována. Paletka je ještě kreativnější než kdykoliv dříve, přináší výraznější barevné pigmenty a bohatší efekty, umožňuje ženám odhalit každou stránku barvy a vyjádřit svou osobnost. S paletkou 5 Couleurs je sebevyjádření bez zábran, tvořivost bez hranic a barva je odvážnější než kdykoliv předtím. Pestrá škála textur se nachází v jediném produktu pro vytvoření unikátního vzhledu očí technikou vrstvení. Laboratoře Dior díky svému know-how dosáhly neuvěřitelné barevné věrnosti: výsledek po aplikaci je absolutně shodný s barvou a intenzitou v produktu. Barvy jsou stlačeny do jemných pudrů a jsou smyslně krémové na dotek. Pro přirozený vzhled Aplikujte prostřední stín na celé oční víčko kulatým pěnovým aplikátorem pro efekt otevření očí a poté tmavší stín podél linie řas pro ohraničení očí. Pomocí štětečku rozjasněte oblast pod obloukem obočí a u vnitřního koutku oka světlejším stínem pro rozšíření očí. Pro sofistikovaný vzhled Aplikujte prostřední stín na celé oční víčko kulatým pěnovým aplikátorem pro efekt otevření očí. Tmavší odstín aplikujte podél linie řas pro ohraničení očí. Použijte štěteček a barvu po celém oku smíchejte. Použijte kulatý pěnový aplikátor a rozjasněte světlejším stínem oblast pod obloukem obočí a vnitřní koutek oka, vytvoříte tak ještě větší kontrast. Matný, metalický, saténový, zářivý, perleťový, třpytivý…efekty vládnou v nové paletce 5 Couleurs a barvy jsou plné života. Každá barevná harmonie byla vytvořena tak, aby se efekty a barvy v jediné paletce nechaly jednoduše míchat a vytvořily dokonale symetrické líčení a nekonečné množství variant vzhledů. Dior 5 Couleurs 797 Feel za cenu 1770 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Dior 5 Couleurs 797 Feel:

  • Název: Dior 5 Couleurs 797 Feel
  • Cena: 1770 Kč
  • Výrobce: Dior
  • Kategorie: Líčení | Oči | Stíny
  • EAN: 3348901335058

Brand

Dior

Dior 5 Couleurs 797 Feel

1 770 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram