+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Bvlgari

Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml

4 139 

Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 4139 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Bvlgari. Značka Bvlgari dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 783320502514 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml od známého výrobce Bvlgari. Dámská vůně Rose Goldea – pocta ženskosti, v níž se prolínají tóny vášnivé růže se sofistikovaným pižmem, aby společně vytvořily poselství smyslné a nekonečné touhy. Ke klíčovým inspiracím patří kultovní šperk Serpenti (had) – i díky němu se z Rose Goldea stává neodolatelný symbol plný náznaků a očekávání.
Zářivá krása egyptské vládkyně Kleopatry, jež si nárokovala titul „Bohyně slunce”, inspiroval vůni stvořenou pro moderní ženu – bohyni. Je v ní Kleopatřina aura zakletá do podmanivého konceptu vzájemně se proplétajících lahodných tónů. Kleopatra – jako jedna z nejslavnějších milenek historie – údajně dokonale ovládla umění svádění a díky tomu si podmanila dva nejvýznamnější vojevůdce své doby – Julia Caesara a Marka Antonia. Té noci, kdy se Kleopatra rozhodla svést Marka Antonia, nechala dle legendy pokrýt celé své lůžko okvětními plátky růží. Růže, coby rostlina Egypťanům důvěrně známá, se stala její favoritkou a vybírala si ji vždy, když si přála zvýraznit svou jedinečné osobnosti – stala se doslova jejím vonným „podpisem”. Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml za cenu 4139 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml:

  • Název: Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml
  • Cena: 4139 Kč
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 783320502514

Brand

Bvlgari

Bvlgari Goldea Rose parfémová voda 90ml

4 139 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram