+420 603 903 307 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Beauty Talk

Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby

4 990 

Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby od renomovaného výrobce Beauty Talk za skvělou cenu 4990 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Beauty Talk. Značka Beauty Talk dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 99971618 Kategorie: ,

Popis

Kvalitní Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby od známého výrobce Beauty Talk. Beauty Talk Grande dámská jízda v nejkrásnější parfumerii v ČR, určeno pro 4 – 6 osob, doba trvání 2-3 hodiny
Popis:Také jste se někdy shlédly v seriálové Carrie Bradshaw? Toužily jste si přesně takhle stylově užívat života společně se svými kamarádkami? Teď máte možnost a to díky Small Beauty Talk a FAnn Beauty Atelieru. Prožijete neopakovatelnou dámskou jízdu. Poznejte aktuální kosmetické novinky i trendy a vychutnejte si péči profesionálů. Dozvíte se, jak vypadá péče na míru v podobě unikátních sér CODAGE Paris a švýcarský přístroj Skin Analyzer (jediný v ČR) vám prozradí, v jaké kondici je vaše pleť. Užívat si budete luxus v příjemném prostředí, odborné poradenství a šampaňské Moët & Chandon. Dopřát si můžete také líčení a vyzkoušet si na vlastní kůži můžete tu nejluxusnější kosmetiku.
Průběh:Švýcarský přístroj Skin Analyzer určí typ vaší pleti a my vám rádi doporučíme vhodné přípravky, které si vaše pleť zamiluje. Budete-li chtít, sestavíme vám pomocí inteligentní aplikace myCodage sérum na míru od francouzské značky Codage Paris. Seznámíte se s originálními vůněmi a produkty. Rádi vás nalíčíme a vy pak můžete s kamarádkou vyrazit do divadla, na večeři nebo na večírek. Budeme servírovat šampaňské Moët & Chandon, podávat prémiové fingerfood a ještě si od nás na závěr odnesete dárek.
Balíček obsahuje:analýza pleti přístrojem Skin Analyzer a profesionální líčení (pro každého účastníka, případně dle zájmu), 2x lahev Moët & Chandon 0,7 l, lahodné občerstvení, káva/čaj, voda, dárek (pro každého účastníka).
Balíček neobsahuje:dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku
Doprovod:není možný (maximální počet účastnic je 6)
Zážitek je vhodný pro ženy od 18ti let, kterým se nechce stárnout a rády se baví kosmetikou.
Místo: FAnn Beauty Atelier, Jungmannovo nám. 6, Praha 1
Rezervace:telefonicky: +420 605 209 206nebo e-mailem: jun@fann.cz
 
  Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby za cenu 4990 Kč vás nezklame, navíc při nákupu v nad hodnotu 490 Kč máte získáte dopravu zdarma.

Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby:

  • Název: Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby
  • Cena: 4990 Kč
  • Výrobce: Beauty Talk
  • Kategorie: Doplňky | Dárkové karty
  • EAN: 99971618

Brand

Beauty Talk

Beauty Talk Beauty Talk Grande dámská jízda 4-6 osoby

4 990 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram